KÖFTECİ SOFU
Köfteci Sofu, yıllardan beri gördüğü ve tattığı lezzetleri bir araya getirerek, müşterilerinin karınlarını oldukça doyurduğu, hizmetin sürekli olduğu, şık, ucuz ve güzel mekan... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YeniHaftanın ürünü
MÜNİRE SULTAN SOFRASI
Kastamonu yöresel yemekleri, Banduma, Tirit, Ekşili Pilav ve Osmanlı mutfağından örnekler; yöresel içecek olarak Eğşi (Ekşi) ve komposto olarak da Üryani kompostosu, tatlıları, ev baklavası, kaşık helvasının sunulduğu otantiktik bir mekan... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YeniHaftanın ürünü
MEMİŞ ETLİ EKMEK
Daday ilçesi havası, suyu, eşsiz doğası bir de etli ekmeği ile meşhurdur. Bu güzel ilçede geleneksel usullerde yaptığı yöntemlerle, dededen toruna kuşaklar boyunca aktarılan temizlik, titizlik ve tertiple; incecik açılan etli ekmeğin hamuru, odun ateşinde taş fırınlarda pişirilen; içinde kullanılan etin ise Daday’ın Ballıdağ’ın yaylalarında kekiklerle, doğal bitkilerle beslenen hayvanlardan üretilen etli ekmek, geleneksel usullerde pişeilmesi ve servis yapılmaıyla ünlü Memiş Etli Ekmek...
YeniHaftanın ürünü
MUSTAFA AMCA'NIN YERİ - CANLI BALIK RESTAURANT
Karadeniz'in Lezzetli Balıklarıyla, Amasra Salatasının Muhteşem Uyumu...Kuşaktan kuşağa geçen tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YeniHaftanın ürünü
TABAKOĞLU PASTIRMA VE SUCUK
Kullanılan etin genel kalitesi, özenle seçilmiş etin en kaliteli bölümü, işin titizlik ve özenle yapılması, hijyen şartlarına uygunluğu ve yılların getirdiği ustalıkla; yapımından, bıçakla incecik dilimlenmesine varıncaya kadar elle yapılması, Kastamonu pastırmasına ayrı bir lezzet kattığını, Tabakoğlu Pastırma ve Sucuklarını farkı ile anlayabiliyorsunuz... (Telefon, adres ve diğer detaylar için; lütfen fotoğrafın üzerine gelip, fotoğrafı çift tıklayınız!...)
YeniHaftanın ürünü

Haberler
e-posta üyeliği

Anadolu Guru üzerinden yemek siparişi verebilmek istermiydiniz?
Evet , yemek siparişi veririm.
Hayır , yemek siparişi vermem.
Anadolu Guru
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 2 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 2755824
Yer Sağlayıcı : Neticaret e-ticaret